הדרכת עבודה בגובה

 

מי שעוקב אחר מבזקי החדשות, יודע בוודאי כי דיווחים אודות תאונות עבודה לצעירנו לא חסר, בעוד שאחד הגורמים השכיחים ביותר לתאונות הינה נפילה מגובה. ואכן כיום עובדים העוסקים בתחומי הייצור, התעשייה והבנייה: מוצאים עצמם נפגעים לא פעם מנפילה מגובה – מה שמוביל לתאונות קשות במיוחד.

הדרכת עבודה בגובה – חשיבות ההדרכה ואיתור מדריך עבודה בגובה! 

אם אתם מנהלי צוותי עובדים ואתם רוצים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ללא עיכובים או תאונות קשות (וגם קלות), חשוב שתכירו את הדרך למנוע תאונות ולמזער נזקים, תוך שבאמצעות הדרכת עבודה בגובה ניתן לעבוד בטוח יותר ונכון הרבה יותר.

אבל מה צריך לדעת על הדרכת עבודה בגבהים? הנה כמה עובדות חשובות:

עבודה בגובה, כפי שרבים יודעים, דורשת ריכוז, מיומנות, ציוד וכלים נכונים לביצוע העבודה בצורה טובה וללא סכנות. כאשר אתם פונים אל חברות או מדריכים מקצועיים העוסקים בהדרכות עבודה בגובה – אתם בעצם פונים אל אפיק נכון יותר שגם ימנע תאונות וגם יסייע לכם לעבוד באתר בנייה, בחלל הייצור, או בכל מקום, בצורה מיטבית ובטוחה.

קורס עבודה בגובה מאפשר גם לעובדים וגם למנהלים לקבל את כלל המידע והכלים החשובים לעבודה נכונה – כאשר המומחים יקנו ידע וטיפים טובים שנודעו עבור אנשים שעובדים על פיגומים, קונסטרוקציות, סלי הרמה, סולמות, במות ועוד.

המדריכים המנוסים יענו לכל השאלות החשובות, יקנו עצות טובות לשמירה על בטחון בזמן העבודה, יתארו סיטואציות נפוצות בעבודה בגובה, יבצעו סימולציות עם העובדים והמנהלים, יקירנו סרטוני בטיחות, תוך הקניית הכלים החשובים לעובדים ומנהלים שזקוקים לכל העצות החשובות כדי לעבוד נכון ובטוח.

כיצד בוחרים מומחים בתחום הדרכת עבודה בגובה?

כיום לא חסרות מקצועיות ומדריכים אשר מציעים קורסי בטיחות עבור צוותים ומנהלים בתחום הבנייה, התעשייה, הייצור ושלל עבודות שנעשות בגובה. עם זאת כדי למצוא את המומחים והטובים ביותר, יש לשים את הדגש על בחירת חברת או מדריך עבודה בגובה המציעים קורסי בטיחות בכפוף לאישור אגף הפיקוח על העבודה במשרד הכלכלה, יש לבחור מדריכים מנוסים בתחום, כמו גם חברות המספקות ידע מקיף, טיפים, עצות ושיטות למנוע תאונות במקום העבודה.

לסיכום, באמצעות הדרכת עבודה בגובה מקום העבודה שלכם יהיה בטוח יותר, חף מתאונות מיותרות וכזה שמבצע את העבודה ביעילות ומהירות, תוך שמירה על עובדים בטוחים ומרוצים.

 

השארת תגובה