אביזרי אמבטיה

שיפוץ חדר האמבטיה הוא הליך ארוך, שיכול להיות יקר מאד או לא יקר כלל, ללא קשר לאיכות. הכול קשור לאיכות המחקר שאתם עושים לפני שמתחילים לעבוד, וככל שתדעו יותר מה אתם מחפשים ולא תקבלו החלטות ברגע האחרון, כך ייטב. השיפוץ כולל ריצוף, אבל גם מקלחון, כיורים, ארונות, ועוד. אביזרי אמבטיה הם מהלך שיפוץ מורכב יחסית וחשוב לקחת הכול בחשבון: מבנה החדר, כסף, עיצוב, בטיחות ונוחות.

אביזרי אמבטיה – איך בודקים מה יספק אותנו

  1. מבנה החדר: קנו אביזרי אמבטיה שמתאימים בגודל שלהם רק למה שהחדר יכול להציע. לא גדול מדי ולא קטן מדי. קחו בחשבון אם צריך לדוגמה להחליף את האמבטיה במקלחון כי אין מקום, וחשוב שלא תקנו משהו שחוסם את דלת המקלחון.
  2. התקציב שלכם: אפשר לקנות בזול דברים איכותיים. ישראליים אבל גם מיובאים מסין. אם תעשו מחקר שוק מקדים ואיכותי, תגיעו למוצרים ב-40% זולים יותר מאשר ברגע האחרון. יש גם הרבה מאד מבצעים כל השנה.
  3. עיצוב: חשוב לחפש את המוצר האיכותי ביותר שהכסף שלכם יכול לקנות שמתאים לעיצוב. זה אומר: צבעוניות, חומריות, גדלים, צורות, ועוד.
  4. בטיחות: חשוב לקנות אביזרי אמבטיה איכותיים ובטיחותיים, שעומדים בתקן 1009 של המכון לתקנים. זה חשוב כי אתם משתמשים בזה כמה פעמים ביותר, כל דרי הבית, לרבות קשישים ותינוקות. חשוב שיהיה בטיחותי ברמה מחמירה ביותר.
  5. נוחות: קנו את המוצרים שנוחים ונעימים לאנשים שגרים בבית, כל בית וצרכיו הוא.

מה חשוב לעשות כדי למזער את ההוצאה וההתעסקות עם שיפוץ חדר האמבטיה

כדי לוודא שאביזרי אמבטיה שהתקנתם יכנסו לעבודה כמה שיותר מהר, חשוב לתכנן הכול מול המתקין והאינסטלטור מראש, כדי שהוא יבוא פעם אחת בלבד ויגמור הכול. חשוב מאד להתאים את הצרכים שלכם לכלים שאתם קונים: לדוגמה, אם יש לכם שיער ארוך אל תקנו כיור בלי מסנן טוב. במקרה של עלויות אנרגיה, מים וחשמל, וגם כמובן עניין מוסרי של שמירה על איכות הסביבה, חשוב לקנות מוצרים שחוסכים במים, ובראשם אמבטיה או מקלחון איכותיים שלא מבזבזים.

חשוב לבדוק את הצנרת, ואי אפשר בלי מילה על עיצוב

בנוסף, אם כבר אתם עושים שיפוץ בחדר האמבטיה ומחליפים אביזרים, חשוב לעשות בדיקה של הצנרת, כדי לוודא שאתם עומדים על תשתית תקינה שלא תעשה לכם בעיות. אז חשוב מאד להקפיד שגם המוצרים שאתם קונים יהיו ברמה גבוהה הן בחסכון והם בתקינות. לגבי העיצוב אין מה לדאוג: השוק הישראלי רווי במוצרים ישראליים או מיובאים מסין ואיטליה, שם העיצובים ברמה גבוהה מאד. אפשר למצוא מוצרים מעוצבים באיכות רבה ובשלל צבעים וסגנונות, וכך אחד יכול לבחור אביזרים לאמבטיה שהם גם על פי הטעם והקו העיצוב האישי בבית.

אם אתם צריכים ייעוץ מה לבחור, הן ברמה הבטיחותית והן ברמה האסתטית, תוכלו תמיד להתייעץ עם חברת ייבוא וייצור או עם אדריכל פנים שישמח להסביר לכם מה כדאי לעשות ביחס לתקציב והחלל שלכם.

 

השארת תגובה